Kreator

Zapraszamy do udziału w XIV Międzypowiatowym Konkursie Informatycznym "Kreator" pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Oławskiego organizowanego przez nauczycieli Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie.

Celem  Konkursu jest:

• poznanie i promocja uzdolnionej informatycznie młodzieży
  • rozwijanie zainteresowań informatycznych młodzieży,
  • popularyzowanie wykorzystania komputera do rozwiązywania problemów,
  • stworzenie możliwości szlachetnej rywalizacji uczniów najzdolniejszych,
  • promowanie bezpiecznego korzystania z Internetu,
  • stworzenie zaplecza edukacyjnego poprzez zaangażowanie uczniów i nauczycieli w tworzenie pomocy dydaktycznych w oparciu o media elektroniczne,

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie wszystkich typów szkół ponadpodstawowych. Do udziału w konkursie uczniowie są zgłaszani przez swoich nauczycieli poprzez formularz zgłoszeniowy do 31.03.2024 r.

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie strony internetowej pod tytułem

PUŁAPKI CYFROWEGO ŚWIATA

Uwaga!

Strona nie musi być kompletna na dzień 31 marca. Do dnia finału można ją modyfikować i poprawiać.

Etap finałowy odbędzie się w siedzibie Organizatora 12.04.2023 r o godzinie 9:00.. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału. Będą atrakcyjne nagrody!

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda