Stół do piłkarzyków

Pod koniec stycznia br. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kacper Kot, umówił się na rozmowę z Prezesem Banku Spółdzielczego Panem Bartoszem Sobiesiakiem.

Dzień Kobiet

08 marca 2024 r. świętowaliśmy Dzień Kobiet. Życzenia wszystkim paniom złożył Samorząd Uczniowski ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie pod opieką Pani Natalii Frysztak oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Rożniatowski. Symbolicznego goździka oraz piękne słowa otrzymała każda pracująca kobieta w naszej szkole.

Debata

W środę 27.02.2024 r. uczniowie naszej szkoły: Lena Biernaczyk, Karolina Gala, Kacper Kot, Krzysztof Karaś, Konrad Bator i Michał Pióro, brali udział w Debacie o Samorządności w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie.