Loading color scheme

SERCEM Z HOSPICJUM

SERCEM Z HOSPICJUM

Przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariatu „Zjednoczeni” uczestniczyli w piątkowy poranek 24 listopada w wykładzie połączonym z zajęciami warsztatowymi, które poprowadzili Marta Możejko oraz Sławomir Graczyk, wolontariusze Hospicjum Domowego działającego przy Archidiecezji Wrocławskiej Caritas. Rzeczowo i pouczająco przedstawili trud pracy wolontariusza hospicjum domowego. 

więcej
Lekcje z ZUS

Lekcje z ZUS

W dniu 22 listopada 2023 roku  klasy 2a i 2e wzięły udział w projekcie edukacyjnym "Lekcje z ZUS" oraz w programie "Otwarta Firma". W szkole gościliśmy pracowników ZUS w Oławie, którzy wprowadzali młodzież w tajniki wiedzy z zakresu świadczeń wypłacanych przez ZUS, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.  

więcej
Drezno

NASI ZA GRANICĄ

Co robił w Dreźnie król Polski August II Mocny? Gdzie znajduje się największa w świecie kolekcja porcelany? Skąd wzięły się w galerii handlowej rzeźby polskiej artystki? Jakie cenne perełki skrywa w sobie miasto zwane „Florencją nad Łabą”? Ile kosztuje najnowszy elektryczny VW produkowany w Dreźnie w Szklanej Manufakturze?

więcej