Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych - 20.05
Nasza szkoła reprezentowana przez klasę 4C z dumą wzięła udział w obchodach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością. Udział w tych obchodach to nie tylko wyraz solidarności, ale przede wszystkim ważna lekcja empatii, wrażliwości i budowania świata bez barier, którą nasi uczniowie zapamiętają na długo.