Loading color scheme

KOSZYKÓWKA 3 x 3  RELACJA Nr 2

KOSZYKÓWKA 3 x 3 RELACJA Nr 2

27 maja 2022 roku odbyły się mecze II grupy - Mistrzostw Zespołu Szkół w Oławie w Koszykówce 3x3.  Tym razem w zawodach uczestniczyły reprezentujące klas: 2 A, 2 B oraz 2 C. Wszystkie mecze drugiej rundy - niezależnie od uzyskanych wyników były bardzo emocjonujące.

KOSZYKÓWKA 3 x 3 - RELACJA Nr 1

W piątek 20 maja 2022 roku odbyły się mecze I grupy - Mistrzostw Zespołu Szkół w Oławie w Koszykówce 3x3. W zawodach uczestniczyły 3 drużyny reprezentujące klasy: 1 A, 1 C- 1 AZ oraz 1 D.

Rywalizację w grupie pierwszej wygrał zespół reprezentujący klasy 1C oraz 1AZ grający w składzie: Maciej Frysztak, Tymon Karwala, Patryk Karpowicz, Oliwier Madej, Igor Pęczak.

mecze koszykówki

Pierwsze mecze koszykówki 3x3 już w piątek!

W piątek 20 maja 2022 roku o godzinie 14.20 rywalizację o Mistrzostwo Zespołu Szkół w Oławie w Koszykówce 3x3 rozpoczną uczniowie klas pierwszych. Następnie 27 maja 2022 będą rywalizować uczniowie klas drugich, a 3 czerwca 2022 roku uczniowie klas trzecich.

START MISTRZOSTW SZKOŁY W KOSZYKÓWCE 3x3

Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół w Oławie do udziału w I Mistrzostwach Szkoły w Koszykówce 3x3. Organizatorami wspomnianego turnieju są nauczyciele wychowania fizycznego Bogdan Maciej Olejnik i Przemysław Jagła.