VI Powiatowa Gala Talentów

Pokaż Nam Swój Talent Sportowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Powiatowej Gali Talentów „Pokaż nam swój talent sportowy”, organizowanej przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie. Konkurs odbędzie się 18. 04 2024 r. w siedzibie organizatora. Zgłoszenia do 8.04.2024 r. przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego , którzy wyłonią trzech reprezentantów naszej szkoły.

MISTRZ KARATE NADAL ZWYCIĘŻA

24 lutego 2024 roku w Lubinie odbył się międzynarodowy turniej World Karate Federation -  ARASHI CUP w którym wystąpił nasz reprezentant Tymon Karwala. Podczas wspomnianego turnieju Tymon po raz kolejny miał okazję do zaprezentowania swoich wysokich umiejętności technicznych, poziomu wyszkolenia  oraz świetnej dyspozycji fizycznej.

BRĄZOWY MEDAL W KOSZYKÓWCE

BRĄZOWY MEDAL W KOSZYKÓWCE ZDOBYTY PO RAZ PIĄTY

Turniej finałowy, którego organizatorem był dolnośląski Szkolny Związek Sportowy rozgrywano 22 lutego 2024 roku w hali sportowej WKK Wrocław, a przeciwnikami naszego zespołu były reprezentacje II oraz VII Liceum Ogólnokształcącego z Wrocławia.

KOSZYKÓWKA

Walczymy o medal ! Ale jakiego koloru ?

W miniony piątek 12 lutego 2024 roku koszykarska reprezentacja Zespołu Szkół w Oławie uczestniczyła w Eliminacjach do Finału Strefy Wrocławskiej  Licealiady w Koszykówce Chłopców. We wspomnianym turnieju, który był rozgrywany w Trzebnicy oprócz naszego zespołu uczestniczyły także drużyny LO w Trzebnicy oraz ZSS z Wołowa.