Loading color scheme

Warsztaty druku 3D z Robisz.to

Warsztaty druku 3D z Robisz.to

9 marca uczniowie z klas 4A4 i 1A, uczestniczący w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego, wzięli udział w warsztatach "Matematyka w modelowaniu i druku 3D – podstawy projektowania przestrzennego". 

więcej
Zielony Ład

Udział w projekcie edukacyjnym Zielony Ład

Zakończył się trwający ponad miesiąc projekt programistyczny „Zielony Ład - by żyło nam się lepiej” organizowany przez Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska i „Fundację Ligi Niezwykłych Umysłów”,  w którym wziął udział zespół czterech uczniów z naszej szkoły: Mieszko Rzadkowski 3A, Stanisław Kozłowski 3A, Stanisław Pityński 2A i Paweł Solarski 2A, opiekun zespołu Miłosz Solarski.

więcej
Pozostały miłe wspomnienia

Pozostały miłe wspomnienia

Za nami powrót do kraju i czas na nowe wyzwania w szkole. Aż trudno uwierzyć, że nasz czterotygodniowy pobyt w słonecznej Italii dobiegł końca. Pewnie niejeden z uczestników pomarzy, że ta nasza włoska przygoda mogłaby trwać nieco dłużej.

więcej
Budynek, w którym powstał hymn Polski

Nowe wieści z Italii

Za nami trzeci tydzień pobytu we Włoszech. Pogoda zrobiła się nieco jesienna, ale wciąż nie opuszcza nas dobry humor. Możemy w pełni powiedzieć, że urokliwe Reggio stało się naszym drugim domem.  

więcej