Loading color scheme

Lekcje z ZUS

Lekcje z ZUS

W dniu 22 listopada 2023 roku  klasy 2a i 2e wzięły udział w projekcie edukacyjnym "Lekcje z ZUS" oraz w programie "Otwarta Firma". W szkole gościliśmy pracowników ZUS w Oławie, którzy wprowadzali młodzież w tajniki wiedzy z zakresu świadczeń wypłacanych przez ZUS, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.  

więcej
Razem przez Pomorze

Razem przez Pomorze

Każda podróż to pewne wyzwanie, które pozwala nam czerpać wiele radości, odkrywać nowe miejsca, jak również  sięgać w głąb naszej osobowości. Na taką przygodę zdecydowała się grupa młodych ludzi z  Oławy i Barntrup.

więcej
Warsztaty druku 3D z Robisz.to

Warsztaty druku 3D z Robisz.to

9 marca uczniowie z klas 4A4 i 1A, uczestniczący w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego, wzięli udział w warsztatach "Matematyka w modelowaniu i druku 3D – podstawy projektowania przestrzennego". 

więcej
Zielony Ład

Udział w projekcie edukacyjnym Zielony Ład

Zakończył się trwający ponad miesiąc projekt programistyczny „Zielony Ład - by żyło nam się lepiej” organizowany przez Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska i „Fundację Ligi Niezwykłych Umysłów”,  w którym wziął udział zespół czterech uczniów z naszej szkoły: Mieszko Rzadkowski 3A, Stanisław Kozłowski 3A, Stanisław Pityński 2A i Paweł Solarski 2A, opiekun zespołu Miłosz Solarski.

więcej