Loading color scheme

Młodzi powieściopisarze nagrodzeni

Młodzi powieściopisarze nagrodzeni

Dnia 10 maja w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy nagrodzono finalistów powiatowego konkursu z języka angielskiego „Zabieram głos w języku obcym” dla szkół podstawowych. W tym roku przed uczestnikami postawiono zadanie napisania krótkiego opowiadania, którego logicznym zakończeniem będzie zdanie "After such a long journey, they both decided to leave their treasure and save the town."

więcej
Kreator 2024

Kreator 2024

12 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie odbyła się już XIV edycja konkurs informatyczny o zasięgu międzypowiatowym „Kreator”. Jest to konkurs, który angażuje dużo czasu, aby zrobić ciekawą stronę na wybrany temat. 

więcej
POWIATOWY e – KONKURS „JĘZYK NA TOPIE”

POWIATOWY e KONKURS „JĘZYK NA TOPIE” ROZSTRZYGNIĘTY.

Wyczekiwana niecierpliwie przez uczniów 3 edycja Powiatowego e – Konkursu Międzyjęzykowego „Język na topie” odbyła się 5 kwietnia 2024 w czterech szkołach ponadpodstawowych powiatu oławskiego.  182 uczestników konkursu zmagało się z quizem zawierającym 60 zagadnień dotyczących kultury, historii i geografii krajów obszaru anglo- i niemieckojęzycznego oraz znajomości środków językowych z języka angielskiego i niemieckiego.

więcej