Loading color scheme

Saragossa koniec przygody

Saragossa – koniec przygody

Za nami finał naszego pobytu w Saragossie i powrót do domu. Ostatni tydzień to czas wytężonej pracy. Uczniowie uzyskali zaliczenie praktyki oraz certyfikaty unijne.

Ostatni weekend rozpoczęliśmy wizytą w Akwarium na terenach Expo 2008. Wizyta na długo zapadnie nam w pamięci. Jest to największy tego typu obiekt na świecie poświęcony faunie wód śródlądowych. Sobotnie popołudnie to ostatnia chwila na dokonanie zakupów, a po niedzielnym wypoczynku wyjechaliśmy o 2.30 z hotelu na lotnisko Barcelona-Girona. Lądując w Polsce przeżyliśmy istny szok termiczny. No cóż, na temperatury powyżej 30 stopni przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Powrót do zajęć szkolnych nie będzie zbyt łatwy, ale wszystko musi mieć kiedyś swój koniec. Pozostanie nam dużo wspomnień.

Saragossa – koniec przygody

Saragossa – koniec przygody

Saragossa – koniec przygody

Saragossa – koniec przygody

Saragossa – koniec przygody

E. Draus i K. Bandura