Dwunasty raz zatańczyliśmy na oławskim rynku tradycyjnego poloneza

Polonez maturzystów

9 lutego 2024 roku już dwunasty raz zatańczyliśmy na oławskim rynku tradycyjnego poloneza. W tym roku zaszczyt organizacji tego wydarzenia przypadł naszej szkole. Tanecznym krokiem w okres przygotowań do matury wkroczyły klasy: 5a- technik informatyk, 5b- technik spedytor, 5c- technik logistyk i 5d- technik ekonomista.

Z niezwykłą elegancją, w barwach symbolizujących Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy uczniowie godnie reprezentowali wszystkich maturzystów. Uroczystość uświetnili swoją obecnością zacni goście: pan Mirosław Kulesza - Starosta Powiatu Oławskiego, pani Maria Bożena Polakowska - Wicestarosta Powiatu Oławskiego, pani Magdalena Bronowicka-Romei - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia oraz dyrektorzy oławskich szkół ponadpodstawowych. Ta piękna tradycja ponownie połączyła uczniów klas maturalnych, którzy już niedługo przystąpią do egzaminu dojrzałości. Wspaniały układ taneczny przygotowały panie: Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz. Nad organizacją XII Poloneza Maturzystów czuwały wychowawczynie: Krystyna Kołodziej, Monika Kosiorek, Natalia Frysztak i Weronika Żądło.

Polonez maturzystów

Maturzystom życzymy, by w równie pięknym stylu zdali czekające ich egzaminy! Powodzenia!

Zdjęcia z archiwum TuOlawa.pl oraz Olawa24.pl