Loading color scheme

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
W auli szkolnej odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Podczas uroczystości uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar, stając się oficjalnie uczniami naszej szkoły.
W rozpoczęciu wziął udział przedstawiciel Wojsk Obrony Terytorialnej, który wręczył Pani Dyrektor Jadwidze Braniewskiej „Kalendarz z mundurem” oraz odczytał list okolicznościowy MON skierowany do uczniów i nauczycieli. 
Gościliśmy także przedstawiciela Wrocławskiej Akademii Biznesu, który opowiedział o warsztatach, spotkaniach, jakie będą się odbywały w ramach współpracy Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy i Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych.
Pani Dyrektor Jadwiga Braniewska życzyła Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły udanego roku szkolnego.
Uroczystość przygotowali uczniowie klasy 2d wraz z wychowawczynią Panią Martą Stochel-Łanią. 
Dziękujemy.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024