Dzień Kobiet

08 marca 2024 r. świętowaliśmy Dzień Kobiet. Życzenia wszystkim paniom złożył Samorząd Uczniowski ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie pod opieką Pani Natalii Frysztak oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Rożniatowski. Symbolicznego goździka oraz piękne słowa otrzymała każda pracująca kobieta w naszej szkole.

Przewodniczący SU Kacper Kot życzył:
"Z okazji Dnia Kobiet składamy serdeczne życzenia dla wszystkich kobiet, które swoją wyjątkową siłą, mądrością i determinacją przyczyniają się do lepszego jutra. Niech każda z Was, znajdzie satysfakcję w swoich dokonaniach oraz doświadczy zasłużonego szacunku. Niech 8 marca przyniesie Wam wiele uznania i powodów do radości. Najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom, które codziennie inspirują i motywują innych do działania.
Wszystkiego najlepszego !"

Dzień Kobiet

W drugiej części dnia roznosiliśmy cukierki każdej uczennicy i również składaliśmy życzenia:
"Dziś Dzień Kobiet i z tej okazji składamy wszystkim dziewczynom najlepsze życzenia.
By każdy dzień był dla Was okazją do uśmiechu, byście były zawsze pełne blasku w słońca promieniu.
Dużo miłości i radości, a w nauce pomyślności.
Przyjmijcie Nasze szczere życzenia: zdrowia, szczęścia i marzeń spełnienia."

W klasach 5C5, 2A oraz 4D uczniowie przygotowali piękne prezenty dla koleżanek, oto fotorelacja:

N.F.