Mikołajki szkolne

Dnia 6 grudnia zorganizowaliśmy największe do tej pory Szkolne Mikołajki.

Tego dnia dzięki życzliwości Pani Dyrektor udało nam się skrócić lekcje, rozdać mikołajkowe cukierki wszystkim uczniom, zatańczyć całą szkołą Belgijkę na szkolnym boisku oraz zorganizować dwa konkursy: Konkurs Na Mikołajkowe Czapki, który polegał na ubraniu tego dnia czapki, atrybutu świętego Mikołaja. Samorząd Uczniowski odwiedził klasy licząc czapki, żeby wyłonić oddział najliczniej przystrojony w mikołajowe nakrycia głowy. Zwycięzcą Konkursu została klasa 2 E. W nagrodę uczniowie z tej klasy pójdą na seans filmowy do GoKino w Oławie. Drugie miejsce przypadło klasie 3 A. Uczniowie tej klasy dostali pozłacane breloki świąteczne ze słodyczami. Trzecie miejsce zdobyła klasa 3 D. Uczniowie tej klasy otrzymali  srebrne breloki z motywem świątecznym z cukierkami. Podium naszego Konkursu zamknęła klasa 2 B otrzymując same breloki.  Wszystkim serdecznie gratulujemy. Drugi konkurs polegał na przygotowaniu najładniejszej tekturowej ozdoby świątecznej dostarczonej dla uczniów przez firmę DS Smith. Podium wygląda następująco: 1. miejsce zajęła Wiktoria Kocik 2. miejsce zajęły Karolina Drużkowska i Hania Rogińska 3. miejsce zajęła Ola Radomska. Cały dzień upłynął w miłym, świątecznym nastroju, wesoło i zabawnie. Czerwone czapki oraz kolorowe sweterki ozdabiały szkolne korytarze. Poniżej fotorelacja z tego dnia.

Mikołajki szkolne

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunem p. Natalią Frysztak