Pierwszy Piknik Pierwszoklasistów

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie wraz z opiekunem Natalią Frysztak przygotował I Piknik Pierwszoklasistów, który odbył się 20 września na terenach zielonych szkoły. Bohaterami dnia byli uczniowie klas pierwszych Technikum oraz Szkoły Branżowej I Stopnia.

Oficjalnego otwarcia Pikniku dokonali Dyrektor szkoły Jadwiga Braniewska oraz Przewodniczący Rady Rodziców Tomasz Rożniatowski życząc „Pierwszakom” dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji sportowej.

Przewodnicząca SU, Daria Blaszke serdecznie przywitała nowe koleżanki i nowych kolegów życząc im dobrego startu i powodzenia na szlakach życia szkolnego. Piękna letnia pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, wprawiając jej uczestników w doskonały nastrój, a co najważniejsze, osiągnięto główny cel Pikniku - integrację uczniów naszej szkoły. Rozmaitym grom i zabawom sportowym, takim jak na przykład przeciąganie liny lub ściganie się, towarzyszyły salwy śmiechu, przy akompaniamencie gitarowym dwóch szkolnych muzyków, uczniów klas starszych, Kacpra Bogusa i Jana Matyli. Ostatnie chwile Pikniku jego uczestnicy spędzili na kocykach, relaksując się i delektując owocami oraz innymi smakołykami.

Pierwszy Piknik Pierwszoklasistów

NF