VI Powiatowa Gala Talentów

Pokaż Nam Swój Talent Sportowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Powiatowej Gali Talentów „Pokaż nam swój talent sportowy”, organizowanej przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie. Konkurs odbędzie się 18. 04 2024 r. w siedzibie organizatora. Zgłoszenia do 8.04.2024 r. przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego , którzy wyłonią trzech reprezentantów naszej szkoły.

Regulamin Konkursu :

Organizator – CKZiU w Oławie

Termin – Etap szkolny do 9.04.2024 r.

Etap powiatowy 18.04.2024 r.

Regulamin :

1.Każdy uczestnik wystąpi podczas Gali Talentów z prezentacją wybranej dyscypliny sportowej w dowolnej formie. Całość przygotowanego filmu/prezentacji nie powinna przekraczać 6 min.

2. Wymagania techniczne dotyczące wystąpienia powinny być przesłane ze zgłoszeniem do dn. 12.04.2024. W przypadku prezentacji multimedialnej prosimy o dostarczenie materiałów do organizatora również do dn. 12.04.2024.

3.Konkurs może odbyć się zdalnie. Organizator konkursu poinformuje do 12.04.2024 uczestników o formie przeprowadzenia konkursu.

4. Szkołę może reprezentować po 3 przedstawicieli 5.

5. Zasady wyłonienia laureatów.

Jury wyłoni laureatów w trzech kategoriach I, II, III miejsca:

Laureatami będą uczniowie, którzy uzyskają najwyższą ilość punktów przyznanych przez jury konkursu zgodnie z kryteriami: kreatywny sposób prezentacji swojego talentu, pomysłowość realizacji zadania, profesjonalna realizacja, ogólny wyraz artystyczny. W każdym z kryteriów można przyznać max. 5 pkt.

6. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów nastąpi tego samego dnia w siedzibie Organizatora.