Mistrzostwa Powiatu Oławskiego w Koszykówce

Dzisiaj uczestniczymy w turnieju o Mistrzostwo Powiatu Oławskiego w Koszykówce.

Wiemy, że będzie to dla nas niezwykle trudny turniej, ponieważ nie jest łatwo przygotować się do zawodów bez własnej hali sportowej, dlatego jeśli wygramy to wygramy bez pychy, jeśli przegramy

to przegramy bez urazy !!! Ale na pewno zrobimy wszystko, aby nie szczędzić sił i umiejętności, aby godnie reprezentować NASZA SZKOŁĘ i WAS KIBICÓW. Bądźcie z nami, bo my gramy dla Was !

Dzięki Wam – KIBICOM i Waszemu wsparciu będziemy silniejsi !

KOSZYKARSKA  REPREZENTACJA

Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy

w Oławie

PS

Podczas turnieju życzymy sobie jak najwięcej takich rzutów jak ten, który  w wykonaniu Patryka Janusa, który możecie zobaczyć w załączonym filmiku

Jeśli wraz z nauczycielami możecie w ramach wychowania fizycznego przybyć na miejsce zawodów, aby bezpośrednio nam kibicować i tworzyć atmosferę podobną do tej która  była zawsze w naszej szkole i w naszej hali to ZAPRASZAMY ;-) !!!