ZŁOTA GENERACJA KOSZYKÓWKI

ZŁOTA GENERACJA KOSZYKÓWKI - wystawa

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy pt. „ ZŁOTA GENERACJA KOSZYKÓWKI”. Ekspozycja zdjęć, nagród oraz wycinków prasowych dotyczących sukcesów koszykarskiej reprezentacji szkoły obejmująca lata 2010 – 2023 znajduje się na parterze budynku głównego Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie.

Warto wspomnieć, że na wystawie zainteresowani znajdą pamiątkowe zdjęcia z Mistrzostw Powiatu Oławskiego w Koszykówce w kategorii dziewcząt i chłopców. Tytuł wystawy jest nieprzypadkowy, gdyż we wspomnianym okresie koszykarze naszej szkoły nieprzerwanie przez ponad 10 lat zdobywali Mistrzostwo Powiatu Oławskiego i czterokrotnie zdobywali brązowe medale w finale strefy wrocławskiej, a było to w 2013, 2015, 2017 i 2023 roku. Odwiedzający wystawę znajdą oprócz zdjęć i nagród ciekawe informacje o drużynach, które we wspomnianym okresie prowadził Bogdan Maciej Olejnik, a w których grali między innymi tak utalentowani zawodnicy jak: Kacper Galej, Cyprian Galej, Oskar Zakonek Jakub Zakonek, Adam Baraniecki, Patryk Baraniecki, Dankan May, Damian Kalinowski, Szymon Sobczak, Damian Mazurek, Patryk Jakubowicz, Damian Bronowicki, Przemysław Wałcerz, Oskar Raczkowski, Paweł Furmański, Paweł Kotwicki, Wojciech Łęczycki, Daniel Bazan, Piotrek Panasiuk, Rafał Kumaszka, Patryk Janiuk, Radosław Walczak, Gabriel Senyszyn, Patryk Janus, Grzegorz Grabowski, Adrian Kunicki, Maciej Pińkowski, Dawid Kuszyk, Marcel Bernacki, Karol Gaworski czy Patryk Rusin oraz wielu, wielu innych których zainteresowani na pewno odnajdą na wystawie.

ZŁOTA GENERACJA KOSZYKÓWKI - wystawa

ZAPRASZAMY !