Loading color scheme

288 - Licealiada 2023/2024

288

   Już tylko 288 godzin pozostało do rozegrania Mistrzostw Powiatu Oławskiego w Koszykówce Chłopców – Licealiada 2023/24. 

Tyle dzieli nas od dnia 11 grudnia 2023 roku w którym reprezentanci Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie, czyli ubiegłoroczni Mistrzowie Powiatu Oławskiego w Koszykówce Chłopców oraz zdobywcy brązowego medalu w Finale Strefy Wrocławskiej Licealiady, będą rywalizować ze swoimi kolegami ze szkół średnich powiatu oławskiego w kolejnej edycji Licealiady. Mamy nadzieję, że będziecie bardzo mocno trzymać za nich kciuki, a nasi reprezentanci godnie zaprezentują się na wspomnianych zawodach pomimo tego, że ze względu na remont szkolnej hali sportowej nie mieli w tym roku szkolnym komfortowych warunków podczas przygotowań do turnieju. Wierzymy jednak, że nasi koszykarze nie będą szczędzić swoich sił i zaangażowania, aby Mistrzostwo Powiatu Oławskiego w Koszykówce Chłopców, które nieprzerwanie od 2010 roku należy do naszej szkoły było wywalczone również w tym roku szkolnym. TRZYMAJCIE KCIUKI !!! KOSZYKARZE LICZĄ NA WASZE WSPARCIE.

   Dziś 30 listopada 2023 roku turniej w ramach Licealiady rozgrywa koszykarska reprezentacja dziewcząt naszej szkoły. Trzymajcie kciuki również za nasze reprezentantki.

   Kolejne koszykarskie informacje już niedługo na szkolnym facebooku i stronie internetowej szkoły. Czytajcie i kibicujcie

logo

BO