Loading color scheme

SZKOLNY WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH

SZKOLNY WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH

10.02.2023r. w naszej szkole odbył się Szkolny Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Par Mieszanych. Do zawodów, tak jak i w ubiegłym roku ,  zgłosiły się 22 pary reprezentujące klasy od pierwszej do czwartej.

Zawodnicy rywalizowali  ze sobą systemem do dwóch przegranych- czyli druga porażka eliminowała z turnieju Po bardzo zaciętej walce zwycięzcami turnieju została para Daria Blaszke III c i Mateusz Bielski IVc5, drugie miejsce zajęły dwie pary : Martyna Marczuk , Michał Tasior i Klaudia Gnadkiewicz, Patryk Rawski. Na czwartym miejscu uplasowała się para: Aleksandra Jaruszewska , Jakub Mykita . Turniej zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego U.Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz . Nad przebiegiem meczy czuwała komisja sędziowska w składzie: Lena Biernaczyk, Karolina Pach , Filip Chrzanowski , Piotr Czekański . Słodkie upominki dla zawodników ufundowała Rada Rodziców.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy na następny rok .

WYNIKI: turniej_walentynkowy2023.pdf

(MZ)