LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1.12.2022 na  sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt. Reprezentacja  naszej szkoły zajęła trzecie miejsce .

Turniej wygrały dziewczęta z LO Oława a na drugim miejscu uplasowało się CKZiU w Oławie.

Reprezentacja ZS Oława : Nikola Przygoda, Paulina Styczyńska, Klaudia Gnadkiewicz, Estera Żądło, Karolina Gala, Lena Biernaczyk , Martyna Węglowska, Amelia Rzemykowska, Jagoda Rogowska, Weronika Paprocka, Małgorzata Głowacka , Zuzanna Konieczna. Opiekunem reprezentacji i współorganizatorem zawodów była Małgorzata Zemankiewicz .

LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

W przeprowadzeniu turnieju pomagała ekipa sędziów stolikowych w składzie : Patryk Janus, Radek Walczak, Gabriel Senyszyn, Hubert Micorek

Teraz czekamy na turniej chłopców , który odbędzie się również w naszej szkole 7.12.2022 r.