Dzień Przedsiębiorczości 2023

W dniach od 22.03.2023 roku do 05.04.2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Przedsiębiorczości. Program ten sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Uczniowie klas 3b, 3d i 4d5 mieli okazję poznać specyfikę pracy na różnych stanowiskach.

Z tej okazji w dniu 22.03.2023 roku uczestniczyliśmy w Dniach Otwartych organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Oławie. Młodzież zapoznała się z możliwością zatrudnienia w strukturach policyjnych.

Dzień Przedsiębiorczości 2023

W dniu 05.04.2023 roku uczniowie klas 2d i 4d5 udali się do oławskiej firmy Electrolux Sp. z o.o.  Pracownicy w bardzo ciekawy sposób zapoznali młodzież ze specyfiką branży oraz możliwością zatrudnienia i rozwoju na różnych stanowiskach. Mieliśmy także możliwość zwiedzenia linii produkcyjnej, gdzie uczniowie zobaczyli jak wygląda cały proces produkcji pralek. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem. Było to dla nas ciekawe doświadczenie – połączenia teorii zdobytej w szkole z praktyką w zakładzie pracy.

Dzień Przedsiębiorczości 2023

Uczniowie wraz z koordynatorami projektu serdecznie dziękują Komendzie Powiatowej Policji w Oławie, Komisariatowi Policji w Jelczu-Laskowicach oraz firmie Electrolux Sp. z o.o.  w Oławie za serdeczne przyjęcie i umożliwienie realizacji projektu „Dzień Przedsiębiorczości 2023”.

(BO)