Konkurs talentów

8 lutego odbył się pierwszy szkolny „Konkurs talentów”. W konkursie uczestnicy zaprezentowali się w dwóch kategoriach: „muzyka” i „prace artystyczne”. Wydarzenie zostało przygotowane przez Samorząd Uczniowski razem z Panią Izabelą Pasieką.

Wśród zwycięzców znaleźli się w kategorii „Muzyka”I miejsce – Kacper Bogus, II miejsce – Krzysztof Karaś i Jan Matyla, III miejsce Hubert Micorek. W kategorii „prace artystyczne”- I miejsce – Jagoda Rogowska, II miejsce – Paweł Witczak, III miejsce- Amelia Rzemykowska. W składzie jury zasiedli: pani Beata Lewandowska, pani Justyna Kozłowicz oraz pani Izabela Pasieka. Komisja dokonała oceny według kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja, ogólny wyraz artystyczny, staranność wykonania, przedstawiony temat. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału, jury za przyjęcie naszego zaproszenia, samorządowi uczniowskiemu razem z panią Izabelą Pasieką za przygotowanie całego wydarzenia, całej ekipie fotograficzno-filmowej, technikom od nagłośnienia, grafikom którzy przygotowali projekty na potrzeby konkursu. Składamy szczególne podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie nagród i wsparcie całej inicjatywy. Już dziś zapraszamy na kolejne edycję konkursu.

Prowadzące- Ola Rożniatowska i Daria Blaszke

Scenariusz- Ola Rożniatowska, Daria Blaszke oraz Gosia Grdeń