Nasi Spartanie wrócili z tarczami!

Apostate, forge, amiable, acquaintance, relevant.... Z tego rodzaju słowami, oraz wymagającymi gramatycznej biegłości zdaniami do uzupełnienia, musieli sobie poradzić uczestnicy 13 Powiatowego Konkursu Praktycznej Znajomości Języka Angielskiego.

Finał konkursu miał miejsce 7 czerwca, w Liceum Ogólnokształcącym na pl. Zamkowym. Udział w nim wzięli najlepsi uczniowie ze wszystkich szkół z powiatu oławskiego. Przy tak zaciętej konkurencji, aby uzyskać drugie miejsce, Maciej Świtek potrzebował 41 punktów na 60, zaś Krzysztof Karaś z 38 punktami zapewnił sobie miejsce trzecie. Nasi uczniowie wracają oczywiście nie z tarczami, ale z dyplomami za miejsca na podium oraz z nagrodami rzeczowymi w postaci bonów do sieci sklepów Empik. Gratulujemy im z całego serca i zachęcamy członków uczniowskiego grona do pójścia w ślady ich utytułowanych kolegów.

Konkursu Praktycznej Znajomości Języka Angielskiego

(MZ)