WYŚPIEWANE, WYMALOWANE

Wspaniałym sukcesem zwieńczonym gromkimi brawami zakończył swój występ Janek Matyla, uczeń kl. 3 C , uczestniczący w XIII Regionalnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, organizowanym 30.05.2023 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie.

Utworem „Nightmare” zespołu Avenged Sevenfold Jan wyśpiewał drugie miejsce. W tym samym Konkursie Janek wystąpił w duecie z Kacprem Bogusem. Janek zaprezentował własną  kompozycję pod tytułem „ Can’t see me”, przy akompaniamencie gitarowym w wykonaniu Kacpra. Serdeczne gratulacje dla obu artystów!

W tym samym dniu w CKZiU w Oławie odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowej Gali Talentów. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy wcześniej w systemie online mogli zaprezentować efekty swojej pracy w różnych dziedzinach artystycznych. I tak oto uczennica naszej szkoły, Jagoda Rogowska z klasy 2 D zdobyła trzecie miejsce za prace plastyczne, których tematyka dotyczy przede wszystkim świata Fantazy.

WYŚPIEWANE, WYMALOWANE

Opiekunami utalentowanych uczniów były: Izabela Pasieka i Katarzyna Bandura

SERDECZNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH LAUREATÓW I UCZESTNIKÓW KONKURSÓW. KUJCIE TALENTA, PÓKI GORĄCE!

(KB)