Finał Ogólnopolskiego Konkursu Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości 2023

Konkurs Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości

W dniach 31 maja - 2 czerwca 2023 rok uczniowie Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie w składzie: Magdalena Sobiesiak ID, Małgorzata Nowakowska II D i Wojciech Drąg III C brali udział w finale Ogólnopolskiego  Konkursu "Młodzi liderzy przedsiębiorczości 2023" organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Uczestnikami opiekowała się Pani Krystyna Kołodziej. Konkurs odbywał się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie. Uczniowie wykonywali zadanie konkursowe pod okiem mentora. Swoje rozwiązanie przedstawili przed jury w formie prezentacji multimedialnej.

Podczas wyjazdu uczniowie odwiedzili Centrum Pieniądza im. Sławomira Skrzypka, Stare Miasto oraz Pałac Kultury i Nauki. Wzięli również udział w evencie M. St. Warszawy z udziałem Prezydenta Miasta.

Droga do finału była długa- indywidualny test wiedzy, prezentacja drużynowa, nagranie filmu i głosowanie internautów. A potem Jury wyłoniło 8 najlepszych zespołów w całej Polsce. A wśród nich nasz zespół.

Młodzi liderzy przedsiębiorczości 202

Gratulujemy serdecznie finalistom  konkursu i życzymy im kolejnych sukcesów!

(KK)