Magia świąt

14 grudnia 2022 nasza szkoła wzięła udział w VII Regionalnym konkursie "Magia świąt" organizowanym przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie. Celem konkursu było udekorowanie stołu bożonarodzeniowego i kultywowanie zwyczajów świątecznych.
Nasi reprezentanci udali się do hotelu Oławian, gdzie przygotowali nakrycie stołu, dbając o estetykę dekoracji, które wcześniej wykonali ręcznie, przy wsparciu uzdolnionych koleżanek.
Dzięki oryginalnemu pomysłowi i własnoręcznie wykonanym dekoracjom, naszemu zespołowi udało się zdobyć I miejsce, ex aequo z zespołem ze Świdnicy.
Jesteśmy dumni z pięknie udekorowanego stołu, a opiekun zespołu Pani Izabela Pasieka serdecznie dziękuje wszystkim uczniom oraz rodzicom, którzy pomagali przy tworzeniu i kompletowaniu dekoracji stołu.
Magia świąt
Magia świąt Magia świąt