Loading color scheme

Kącik literacki - poleca Amelia Janicka📚🍂

Katarzyna Bonda- "Cztery żywioły Saszy Załuskiej"

Katarzyna Bonda- "Cztery żywioły Saszy Załuskiej"

Katarzyna Bonda to jedna z polskich pisarek, uznawana za królową polskiego kryminału. Autorka książek "Cztery żywioły Saszy Załuskiej" składająca się z części: "Pochłaniacz" powietrze, "Okularnik" ziemia, "Lampiony" ogień, "Czerwony pająk" woda.

Książki te opowiadają o profilerce kryminalnej Saszy Załuskiej, która pracuje w tamtejszej policji. Rozwiązuje ona sprawy, które po części też jej dotyczą. Historie napisane przez Katarzynę Bondę wciągają od samego początku i nie trzymają aż do końca. W każdej książce akcja rozgrywa się w różnych miejscach. Zaczynając od Trójmiasta, Hajnówki, Łodzi i Gdyni. Główna bohaterka musi zmierzyć się z różnymi zagadkami, które nie należą do prostych. Na szczęście Sasza jest inteligenta, sprytna, a przede wszystkim dąży do wyznaczonego celu.

Książki Katarzyny Bondy polecam przeczytać osobom, które lubią kryminały i zagadki. Uważam, że książki są interesujące, wciągające i zaskakujące. Myślę, że jak ktoś jeszcze nie zna Katarzyny Bondy to jak najszybciej powinien zagłębić się w kryminalny świat. A na pewno pokocha królową polskiego kryminału tak samo mocno jak ja.

Książki można oczywiście wypożyczyć w Biblioteka Szkolna 🍁