Kącik literacki - Ola czyta... „Niezbędnik obserwatorów gwiazd" = Matthew Quick

Niezbędnik obserwatorów gwiazd
„Każdy ma takie gwiazdy na jakie zasługuje"
Świetnie zapowiadający się koszykarz zostaje dotknięty rodzinnym dramatem, jego bogactwo nie jest w stanie przynieść mu ukojenia ból a tym bardziej przywrócić ukochane osoby.
Russ trafia do totalnie innego, nowego miejsca, aby poradzić sobie z rzeczywistością, znajduje nowe zainteresowanie, a gwiazdki na suficie to tylko jeden z nielicznych symboli. Chłopak wchodzi w życie zakochanego po uszy Finleya, jego dziewczyny Erin i ich związkowych problemów. Para na co dzień kocha koszykówkę, ale czy nowy przyjaciel, początek sezonu i wspomnienia z przeszłości pozwolą im nadal tworzyć tak zgraną parę? Warto sięgnąć po tę lekturę, aby razem z głównym bohaterem przeżyć problemy miłosne i sportowe, odnaleźć sposób na pogodzenie się z trudną przeszłością i ruszyć dalej swoją, dobrą, nową drogą.
W naszej Bibliotece Szkolnej jest również dostępna książka autorstwa Mattew'a Quicka „Wybacz mi, Leonardzie", o której opowiem kolejnym razem.
Książka „Niezbędnik obserwatorów gwiazd" jest dostępna do wypożyczenia w Szkolnej Bibliotece- do czego serdecznie zachęcam!
Tekst i zdjęcie: Aleksandra Rożniatowska 3b4