Loading color scheme

Kurs tańca dla niezakochanych

Kurs tańca dla niezakochanych - recenzja

Nicola Yoon

Nicola Yoon napisała wiele fantastycznych książek dla młodzieży, jednak ta jest wyjątkowa.

Kiedyś Evie, główna bohaterka książki wierzyła w moc miłości, przez trudną rodzinną sytuację jej poglądy mocno się zmieniły. Wśród trudów codzienności zaczyna zauważać dziwne, dotąd nieznane dla niej zjawisko. Kiedy całkowicie traci nadzieję i wiarę w szczęście, a dokoła widzi świat w szarych kolorach, przypadkowo trafia na kurs tańca, który diametralnie zmienia jej spojrzenie na życie a przede wszystkim serce zaczyna jej coraz mocniej być, a w brzuchu pojawiają się motyle. Książka przenosi czytelnika w świat dorastającej dziewczyny przeżywającej konflikty rodzinne, szukającej miłość a zarazem bojącej się odważnych uczuć. Czytelnik razem z Evie ma okazję poznać tajniki różnych rodzajów tańca i na nowo odkryć potęgę miłości, która może czekać tuż za rogiem. Czasem miłość jest bliżej niż nam się wydaje, może czeka właśnie na kursie tańca dla niezakochanych?

Kurs tańca dla niezakochanych - recenzja

Serdecznie zachęcam do lektury książki „Kurs tańca dla niezakochanych”, którą oczywiście można wypożyczyć w naszej Bibliotece Szkolnej!

 

Tekst i zdjęcia:

Aleksandra Rożniatowska