KASZTANKI DLA HOSPICJUM

Po raz drugi przyłączamy się do akcji KASZTANKI DLA HOSPICJUM. Korzystając z pięknej jesiennej aury zachęcam wychowawców, by  wraz z uczniami na godzinie wychowawczej zbierali kasztany w parku miejskim w Oławie. Chętni uczniowie mogą również zbierać kasztany w swoim miejscu zamieszkania i przynosić do szkoły do sali 54 lub zostawiać na dole w dyżurce na parterze. Po co zbierać kasztany?

Pomagamy Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Kilogramy kasztanów zostaną przeliczone na złotówki (kupują koncerny farmaceutyczne), a złotówki mają na celu podnieść jakość życia małych podopiecznych hospicjum. Akcja warta kasztana! Przyłącz się! Idź na spacer. Weź papierową torbę lub płócienny worek zbierz dary jesieni na szlachetny cel.

Pytania proszę kierować do Katarzyny Bandury, sala 54. Kasztany zbieramy w dniach 03. – 27. października.