10. Gdzie można znaleźć informacje dotyczące logowania do systemu rekrutacji?

Technikum Nr 2 oraz Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2 uczestniczy w procesie elektronicznej rekrutacji do szkół. Rejestracja kandydatów w systemie elektronicznego naboru na stronie https://dolnoslaskie.edu.com.pl Aby złożyć wniosek, należy w określonym harmonogramem terminie, zarejestrować się (założyć konto), a następnie zalogować się do systemu rekrutacji i wypełnić formularz.  Następnie wypełniony formularz należy wydrukować i podpisać (podpisuje kandydat i jego rodzic/prawny opiekun) i w określonym harmonogramem terminie dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru. Jeżeli tą szkołą jest Technikum Nr 2 w Oławie lub Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2 w Oławie wszelkie formalności załatwia się z nami.

Ważne jest aby, w momencie otrzymania świadectwa oraz wyników egzaminu kandydat wprowadził do systemu także informacje o osiągnięciach (oceny) i inne osiągnięcia na rzecz szkoły wymienione na świadectwie ukończenia.
Jeżeli kandydat jest spoza powiatu oławskiego (lub spoza szkoły uczestniczącej w procesie rekrutacji elektronicznej), sam rejestruje sobie konto w systemie rekrutacji oraz samodzielnie wypełnia druk formularza.