Loading color scheme

Warsztaty druku 3D z Robisz.to

Warsztaty druku 3D z Robisz.to

9 marca uczniowie z klas 4A4 i 1A, uczestniczący w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego, wzięli udział w warsztatach "Matematyka w modelowaniu i druku 3D – podstawy projektowania przestrzennego". 

Zajęcia przeprowadziły edukatorki ze stowarzyszenia Robisz.to we Wrocławiu. W bardzo ciekawy sposób wprowadziły grupę w świat projektowania i druku 3D oraz zainspirowały do tworzenia własnych projektów. W trakcie kursu uczestnicy tworzyli modele w programie TinkerCAD, które następnie mogą wydrukować na użyczonej drukarce Banach School.

Warsztaty druku 3D z Robisz.to

Warsztaty druku 3D z Robisz.to

Warsztaty druku 3D z Robisz.to

Dziękujemy za wspaniałe zajęcia i mamy nadzieję na realizację kolejnych we współpracy z Robisz.to

(SP)