Loading color scheme

Raport z Saragossy - część 3

Saragossa - trzeci tydzień

Pozdrawiamy z upalnej Saragossy. Trzeci tydzień naszego pobytu dobiega końca. Mamy obecnie istnie wakacyjną pogodę (temperatura w zakresie 32-38 stopni, co jest podobno rekordem wszech czasów o tej porze roku ).

Na szczęście rozmieszczone w mieście kraniki z pitna wodą, fontanny i bujna roślinność dają nieco ochłody. Uczniowie kontynuują staż w różnych miejscach pracy. Wiele osób jest zadowolonych, zdobywa nowe doświadczenia . Mają również okazję poznać praktykantów z innych krajów. Mówią, że uczą się tu samodzielnego życia . Najbliższy weekend daje możliwość wypoczynku i zwiedzania miasta na własną rękę.

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

E. Draus i K. Bandura.