Loading color scheme

Raport z Saragossy - część 2

Raport z Saragossy - część 2

Kolejny tydzień uczestników programu Erasmus+ upłynął na wdrażaniu się do pracy na wybranych stanowiskach w różnych przedsiębiorstwach. Opiekunowie wizytowali miejsca pracy uczniów i rozmawiali z pracodawcami na temat powierzonych im zadań. 

Przez cały pobyt opiekuje się nami, z ramienia organizacji Mundus, pani Noelia Rodriguez. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń.

Nasi uczniowie wciąż doskonalą swoje umiejętności kulinarne. Ambitnie przygotowują dla siebie posiłki każdego dnia. W czasie wolnym mają możliwość poznawania uroków Saragossy.

Saragossa_cz2

 Saragossa_cz2

 Saragossa_cz2

 Saragossa_cz2

 Saragossa_cz2

W sobotę, 14 maja, uczestniczyliśmy w wycieczce do Monasterio de Piedra. Mieliśmy okazję podziwiać ruiny klasztoru z XI wieku oraz osobliwości parku krajobrazowego ( groty, wąwozy, wodospady i jeziorka ). Na niedzielę zaplanowano zwiedzanie pałacu Aljaferia w Saragossie.

E. Draus, K. Bandura