Loading color scheme

Witamy z Saragossy

Saragossa

Mija pierwszy tydzień naszego pobytu w Hiszpanii. Zdążyliśmy się już zaaklimatyzować i poznać uroki miasta. Pracodawcy życzliwie przyjęli praktykantów z Polski. Po przebytym szkoleniu BHP uczniowie zapoznali się ze stanowiskami pracy oraz rodzajem zadań, które będą wykonywać w kolejnych tygodniach stażu. 

Mieszkamy w hostelu, w którym mamy możliwości wspólnego przygotowywania posiłków, co doskonale sprzyja integracji młodzieży z różnych klas. Niektórzy wykazali się niezwykłym kunsztem kulinarnym i było to dla nas miłym zaskoczeniem. Gospodarze przywitali nas również lunchem ze specjałami kuchni aragońskiej. Za nami już pierwsza wspólna wycieczka - zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Atmosfera w grupie doskonała. Pozdrawiamy.

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Saragossa

Eurydyka Draus i Katarzyna Bandura