Dodatkowa pomoc psychologiczno pedagogiczna dla uczniów

Uprzejmie informujemy, że w okresie od marca do grudnia 2022 roku w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie będą odbywać się dodatkowe zajęcia specjalistyczne z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogiczne. Zajęcia te prowadzone będą przez zatrudnionych w szkole specjalistów (psycholog, pedagog, terapeuta pedagogiczny) w formie indywidualnej i grupowej.
W projekcie wezmą udział uczniowie, którzy ze względu na swoją kondycję psychiczną najbardziej tego potrzebują i zostaną zgłoszeni do pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Jeżeli jako rodzice/opiekunowie prawni widzicie Państwo potrzebę wsparcia i udzielenia pomocy swojemu dziecku prosimy o kontakt z wychowawcą klasy lub pedagogiem szkolnym do czwartku 24.02.2022r.

Jadwiga Braniewska

Dyrektor ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie