ZŁOTO DZIEWCZĄT I BRĄZ CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWACH POWIATU W LEKKOATLETYCE
05 2025 r. na stadionie OCKF w Oławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce . Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 800 m. dz. /1500 chł. skok w dal, pchnięcie kulą , sztafeta 4x100 m. Prowadzona była klasyfikacja indywidualna i drużynowa. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja dziewcząt wywalczyła pierwsze a reprezentacja chłopców trzecie miejsce

Reprezentacja dziewcząt :Hanna Rożniatowska, Liliana Karbowiak, Wiktoria Goździela , Yana Kuklinowska , Karolina Rogala, Julia Mroczkowska, Kornelia Buchaniec, Gabriela Ignatowicz, Julia Ponomarenko, Natalia Kochnowicz Opiekun drużyny M. Zemankiewicz

Reprezentacja chłopców : Pińkowski Maciej, Kozłowski Szymon, Bąkowski Mateusz, Makieła Maciej, Pavlenko Maksym, Wolarz Szymon , Jagła Mateusz, Drużbicki Bartosz, Siembab Filip, Adamiak Jakub, Semam Aleksander, Czarnota Radosław. Opiekun drużyny – P Jagła
W klasyfikacji indywidualnej dziewczyny zdobyły cztery medale
I miejsce w skoku w dal – L. Karbowiak

I miejsce w biegu na 800 m. – H. Rożniatowska

II miejsce w biegu na 100 m. – W. Goździela
III miejsce w sztafecie 4x100 ( Kuklinowska, Kochnowicz, Ponomarenko, Buchaniec)
W klasyfikacji indywidualnej chłopcy zdobyli dwa medale

I miejsce w sztafecie 4x100 – B.Drużbicki, Sz.Wolarz, F.Siembab, K. Gaworski

III miejsce w pchnięciu kulą –M. Pińkowski
Wszystkim uczestnikom gratulujemy
(MZ)