Loading color scheme

Tymon Karwala brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Karate

Tymon Karwala brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Karate

   W dniach 8 i 9 czerwca br. Tymon Karwala uczestniczył w Mistrzostwach Polski w Karate WKF, które rozgrywane były w Zielonkach pod Warszawą. 

Tymon Karwala może uznać start we wspomnianym turnieju za wyjątkowy, gdyż nie tylko zadebiutował w kategorii  U21-84 kg lecz przede wszystkim dlatego, że zdobył we wspomnianym turnieju brązowy medal Mistrzostw Polski w Karate. Nasz zawodnik, podopieczny trenera Łukasza Klujewa reprezentujący klub sportowy „Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Arawashi Siechnice” w drodze do brązowego medalu rozegrał podczas turnieju trzy pojedynki. Dwa z nich były zwycięskie, a w trzecim półfinałowym Tymon musiał uznać wyższość aktualnego Mistrza Polski i reprezentanta Polski. Komentując swój bardzo udany sezon Tymon Karwala powiedział: -„To był dla mnie bardzo udany sezon, ale mam nadzieję, że nie będzie to maksimum moich osiągnięć, swoją pracą i zaangażowaniem będę starał się walczyć o więcej. Oby tylko omijały mnie kontuzje”.

Tymon Karwala

Tymon Karwala

Tymon Karwala

   Opisując ostatni sukces Tymona Karwali należy wspomnieć o tym, że 20 kwietnia br. w trakcie przygotowań do Mistrzostw Polski wystartował w międzynarodowym turnieju w Pleszewie na którym zaprezentował dobrą formę i zajął trzecie miejsce. We wspomnianym turnieju przegrał tylko jedną walkę, była to walka z reprezentantem z Ukrainy, który odnosił w swojej karierze wiele sukcesów na międzynarodowych arenach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tymon Karwala

Tymon Karwala