Loading color scheme

POWIATOWY WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH

POWIATOWY WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH

3.03.2023 r.  nasza szkoła po raz jedenasty zorganizowała Powiatowy Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Par Mieszanych , w którym rywalizowały pary reprezentujące trzy szkoły powiatu oławskiego. Do rozgrywek przystąpiło  szesnaście drużyn w tym siedem z ZS Oława , pięć z LO Oława  i cztery z CKZiU Oława 

Turniej zorganizowały Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz. Nad przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska w składzie Dawid Malarz, Filip Chrzanowski , Karolina Gala, Nikola Przygoda , Michał Rosiak . Pierwsze miejsce nie przegrywając ani jednego meczu wywalczyli zwycięzcy naszego turnieju szkolnego Daria Blaszke i Mateusz Bielski

Szczegółowe wyniki na: POWIAT NA STRONE.pdf

(MZ)