Loading color scheme

Kreator

Medal Kreator

Jak co roku w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie przeprowadzono po raz trzynasty konkurs informatyczny o zasięgu międzypowiatowym „Kreator”. Do konkursu zaproszono wszystkich uczniów ze szkół ponadpodstawowych z powiatu oławskiego oraz z powiatu strzelińskiego.

Do udziału w konkursie uczniowie byli zgłaszani przez swoich nauczycieli.  Z każdej szkoły mogło być zgłoszonych maksymalnie trzech uczniów. Warunkiem udziału było wykonanie strony internetowej o tematyce Cyberbezpieczeństwo. Na etapie szkolnym dokonano wyboru trzech projektów. Każda edycja „Kreatora” ma swój temat przewodni.

Konkurs finałowy odbył się 21 kwietnia w siedzibie organizatora. Każdy z uczestników konkursu musiał przedstawić swoją stronę przed komisją oceniającą i innymi uczniami.

kreator

Zaproszonych gości uroczyście przywitała Pani Jadwiga Braniewska Dyrektor Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie, życząc wszystkim startującym powodzenia w konkursie. Pani Dyrektor po ogłoszeniu wyników wręczyła laureatom nagrody.

Ostatecznie laureatami zostali:

Janusz Bartosiewicz Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach I miejsce

Karol Klimczak Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie II miejsce

Jakub Świrk Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie III miejsce

Anna Wojtysiak Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie IV miejsce

 

Wyróżnienia:

Bartosz Świerzko Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Stanisław Kozłowski Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie

kreator

kreator

kreator

kreator

kreator

kreator

 

Dziękujemy uczniom i nauczycielom – opiekunom, zwłaszcza Pani Katarzynie Maguda oraz Pani Sylwii Ptak za zaangażowanie i przygotowanie uczniów do konkursu oraz Starostwo Powiatowe w Oławie - Powiat Oławski za ufundowane nagrody. Poczęstunek dla wszystkich uczestników ufundował organizator.

kreator

kreator

 

Organizator konkursu: Agnieszka Jurczak

 

Można się zapoznać z pracami uczniów stworzonych na cele konkursu oraz przybliżyć sobie tematykę Cyberbezpieczeństwa pod adresami:

http://smallsiteaboutcybersecurity.000webhostapp.com/

http://cyberbezpieczenstwo.cba.pl/

http://strona-na-konkurs.infinityfreeapp.com

http://cyberbezpieczenstwowojtysiak.000webhostapp.com/