Sezon 1 - Predator Games 2023 dobiegł końca!

Predator Games 2023
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w międzyszkolnych rozgrywkach esportowych szkół. Wystartowaliśmy już po raz drugi, w styczniu bieżącego roku odbył się sezon 0, który cieszył się równie dużym zainteresowaniem uczniów.
Misją turnieju jest wiara w to, że pasja do gamingu łączy, a zawarta w nim rywalizacja rozwija.
Zawodnicy, którzy przeszli eliminacje szkolne i reprezentowali naszą szkołę na szczeblu krajowym to:
League of Legend:
Kamil Jarosławski 4a5
Michał Otlewski 4a5
Adrian Kunicki 4a5
Sebastian Jaruszewski 4c4
Mateusz Maksymowicz 1a
Filip Vieweg 1b
Szachy:
Paweł Solarski 2a
Kacper Kruszelnicki 2a
Fortnite:
Igor Kłosowski 3b
Alan Bor 3b
Adrian Pałczak 3b
Adam Kozłowski 3b
Cała reprezentacja za udział otrzymała placaki Predator.
Serdecznie gratulujemy 👏

Predator Games 2023

Organizator Rozgrywek Predator Games, tj. Fantasyexpo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu
Partnerzy: PKO Bank Polski, Minister Edukacji i Nauki, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Govtech Polska, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych, Intel, Microsoft, Mediaexpert, MEiN, VULCAN, SPIDOR