Loading color scheme

Kolejne sukcesy w konkursach informatycznych

Bóbr-MAP

W czerwcu 2022 r. odbyły się dwie kolejne edycje Konkursu Informatycznego Bóbr-MAP. 

Głównym celem tego konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego, a współpraca z projektem MAP ma prowadzić do osiągnięcia mistrzostwa w informatyce.

Konkurs to świetna okazja do uzupełnienia i rozwoju wiedzy oraz umiejętności informatycznych z perspektywy zdawania matury z informatyki i wyboru dalszego kształcenia na studiach o specjalnościach informatycznych.

Przedstawiamy listę wyróżnionych uczniów wraz z ich wynikami punktowymi. Wszyscy wyróżnieni są uczniami klasy III A4 technikum informatycznego.

 

Bóbr-MAP III:

Krzysztof Hager 78,75

Michał Straszyński 78,75

Rafał Wochna 73,75

Anna Wojtysiak 67,5

Bóbr-MAP IV:

Krzysztof Hager 78,25

Rafał Wochna 73,25

Konkurs Bóbr-MAP ma na celu dodatkową rekrutację uczniów szkół ponadpodstawowych do projektu MAP https://map.org.pl/. Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu - MAP to ważna część Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029.

Sylwia Ptak