Loading color scheme

I ogólnopolskie zawody projektowe CMI

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że uczniowie z klasy 3A w składzie: Adrian Zakrzewski, Adam Bień i  Bartłomiej Kaczmarek oraz z klasy 2A4 w składzie: Rajan Bor, Anna Zych i Radosław Walczak zakwalifikowali się do finału I ogólnopolskich zawodów projektowych w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

Drużyny osiągnęły odpowiednio 2 i 3 wynik punktowy w  wyścigu robotów pokonujących trasę i omijających przeszkody.

Organizatorem zawodów jest Partner Wiodący - Politechnika Łódzka oraz Partnerzy - Uczelnie Wyższe: Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie, Politechnika Gdańska, Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, przy wsparciu Science and Innovation Center Sp. z o. o.

Finał odbędzie się 10 czerwca 2021 r.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów