Loading color scheme

Stypendyści 2020/2021

W roku szkolnym 2020/21 stypendiami Prezesa Rady Ministrów uhonorowano dwoje uczniów Technikum z klas w zawodzie technik informatyk. Są to Sandra Kawałko z klasy IV a i Mateusz Zajączkowski z klasy I a5. Osiągnięcia w nauce i sporcie 13 uczniów w tym Sandry Kawałko, zostały docenione przez samorząd powiatowy - najlepsi uczniowie i sportowcu otrzymali stypendia przyznane przez Zarząd Powiatu Oławskiego.

W tym roku zaszczytny tytuł Technika Roku nie trafił do absolwenta naszej szkoły, ale Maciej Szeląg - absolwent Technikum Nr 2 w zawodzie technik logistyk był o krok od jego zdobycia.

Wszystkim gratulujemy wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów.

Sandra Kawałko

Mateusz Zajączkowski

Adam Rasiewicz

Adrian Zakrzewski

Alicja Stec

Bartłomiej Kaczmarek

Daria Mucha

Jakub Zieliński

Kamil Pach

Krzysztof Hager

Maciej Szeląg

Maja Kułakowska

Małgorzata Boratyn

Mateusz Bielski

Rafał Wochna