Loading color scheme

XI Tydzień Świadomości Czerniaka "BAW SIĘ DOBRZE!

XI Tydzień Świadomości Czerniaka
Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel *XI Tygodnia Świadomości Czerniaka*, rozpoczynającego się 17 maja.
Za pośrednictwem tegorocznego hasła /„Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA”/ zwracamy uwagę na konieczność przestrzegania zasad profilaktyki wśród wszystkich dorosłych, bez względu na wiek, preferencje i wybrany sposób spędzania wolnego czasu na zewnątrz – aktywnie, na sportowo i w biegu czy spokojnie, na leżaku we własnym ogrodzie.

Ambasadorkami XI Tygodnia Świadomości Czerniaka zostały aktorki, mama i córka, *Maria Winiarska* oraz *Zofia Zborowska-Wrona*. W myśli zasady /„Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA”/ zachęcają wszystkich do rozwagi i priorytetowego traktowania swojego zdrowia, bez konieczności rezygnowania ze swoich ulubionych aktywności.

*LINK:*https://www.youtube.com/watch?v=3bvavaHANdg