Bezpieczne praktyki i środowisko

W dniach 01-02.12.2021 oraz 08-09.12.2021 uczniowie klas: 1D, 2B i 4D wzięli udział w dwudniowym kursie on-line „Bezpieczne praktyki i środowisko” 2021.

Dotyczył on zagadnień związanych z : prawem pracy, ubezpieczeniami, bhp , zagrożeniami wypadkowymi, przypadkami losowymi podczas wykonywania pracy, praktyk i staży zawodowych, ochroną przeciwpożarową, psychologią w sytuacjach kryzysowych oraz zarządzaniem ochroną przyrody. Szkolenie prowadzili min. specjaliści z ZUS, Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Urzędu Dozoru Technicznego. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu. Nad organizacją i przebiegiem kursu czuwały panie Elżbieta Wilgosz i Barbara Ozgowicz-Dętkowska.

Bezpieczne praktyki i środowisko

"Bezpieczne