Loading color scheme

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Nadszedł ten dzień – 1 września a wraz z nim rozpoczął się kolejny rok szkolny w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie.  Po wakacjach zostały już tylko wspomnienia i w szkole rozbrzmiał dziś pierwszy dzwonek.

Oficjalnie rozpoczął się NOWY ROK SZKOLNY. Centralnym punktem uroczystości było uroczyste ślubowanie nowych uczniów. Do grona społeczności uczniowskiej zostało włączonych około dwustu nowych uczniów.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022 życzymy wszystkim zapału do pracy i nauki, umiejętności pokonywania trudności i przeszkód w szkolnej codzienności a przede wszystkim zdrowia i pogody ducha. Oby trudny czas pandemii był już tylko przeszłością.

Nowym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu szkolnych sukcesów.