Loading color scheme

Dzień Przedsiębiorczości 2021

Dzień przedsiębiorczości

Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. 

W tym roku szkolnym ten dzień realizowany był w formie e-wizyty.W dniu 20 kwietnia 2021 klasa 2C5 uczestniczyła w spotkaniu online z Panem Krzysztofem Betkerem- Operations Manager Vita Polymers Poland Sp z o.o.Natomiast w dniu 21 kwietnia 2021 klasy 2A4 i 2A5 brały udział w warsztatach prowadzonych przez Pana Pawła Drążka – Associate Manager Dolby Poland Sp. z o.o. W ramach e-wizyty konsultanci zapoznali uczniów z działalnością swojej firmy, stanowiskami pracy, możliwościami awansu, wykształceniem i umiejętnościami potrzebnymi na danym stanowisku pracy. Ponadto omówili perspektywy zatrudnienia w danym zawodzie oraz  zasady rekrutacji obowiązujące w firmie.

Dziękujemy Panom: Krzysztofowi Betkerowi i Pawłowi Drążkowi za życzliwość i pomoc okazaną uczniom naszej szkoły w przygotowaniu do świadomego wyboru zawodu w ramach ogólnopolskiego programu Dzień Przedsiębiorczości.

Dzień przedsiębiorczości