Kącik literacki - Ola czyta... na wakacjach!!!

Ola czyta... na wakacjach

Przy pierwszych letnich promieniach słońca, na kolorowym kocu warto sięgnąć po dobrą książkę i przeżyć wakacyjne przygody razem z nią. Zanim zadzwoni ostatni dzwonek, zwiastun wakacji, powróćmy wspomnieniami do początków naszego kącika literackiego.

Razem przeszliśmy przez romantyczne historie, po książki z wątkiem biograficznym, czy poznawaliśmy losy rówieśników zmagających się z problemami takimi jak my. Podczas całego roku szkolnego mieliśmy również okazję wzięcia udziału w Narodowym Czytaniu, a także w akcji „Przerwa na czytanie", która cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych uczniów. Można więc śmiało stwierdzić, że był to bardzo bogaty w dzieła literackie rok szkolny. A co dalej? Od września czekają  na nas przygody kolejnych książkowych bohaterów. Życzę wam, aby te wakacje był pełne odpoczynku przy dobrej książce.

Do zobaczenia w Bibliotece Szkolnej😊

Aleksandra Rożniatowska