Loading color scheme

Akcja „Świąteczne życzenia dla Hospicjum”

„Cicha noc, święta noc
Pokój niesie ludziom wszem…”

               W dniu 20 grudnia 2021 roku pedagog Agnieszka Indyka oraz psycholog Joanna Dziwura w ramach wieloletniej współpracy z Hospicjum oraz Zakładem Opiekuńczo – Leczniczym w Oławie, przekazały pacjentom oraz pracownikom kartki świąteczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

               Pomimo obecnej sytuacji epidemicznej w kraju i braku możliwości zorganizowania przez uczniów corocznego koncertu kolęd dla podopiecznych mamy ogromną nadzieję, że ten symboliczny gest umili obdarowanym ten świąteczny czas. Cieszymy się bardzo, że dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów naszej szkoły mogłyśmy przygotować oraz wręczyć kartki z życzeniami jako symbol naszej pamięci o pacjentach Hospicjum.

                                                                                                                      Agnieszka Indyka, Joanna Dziwura