MY TEŻ POMAGAMY

W niedzielę 19 września odbył się festyn charytatywny dla dziecka ratowników medycznych. Wolontariusze z naszej szkoły wzięli w nim udział i zbierali środki od godziny 10 do 15 na oławskim rynku.

zbiórka - wolontariat

Towarzyszyła im dobra zabawa i pogoda ducha, mimo iż pogoda nie do końca dopisała.

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i pomoc w zbiórce grupie WGO Jantar oraz uczniom naszej szkoły. Nasi wolontariusze to:

Paweł Sąsiada, Piotr Kościelny, Szymon Szczęsny, Julia Suseł, Julia Boruń, Dominika Kraszewska, Wiktoria Brudnicka, Maria Wiśniowska, Kacper Bogus, Patrycja Grabczak, Wiktoria Kościelska, Wiktoria Mikoda, Karolina Pach, Nadia Fudalewska, Aleksandra Maćkowska, Aleksandra Rożniatowska, Oskar Nicpoń, Aleksandra Wiśniewska,  Alicja Lindner, Artur Łuciów oraz Wojciech Zgoda.

Dziękujemy również osobom towarzyszącym, które dołożyły swoją cegiełkę do akcji. Szczególne podziękowania dla przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Filipa Adamczyka, który koordynował akcję.

Podczas całej zbiórki zebrano około 11 000 zł. Pomagamy i nadal będziemy wspierać ludzi potrzebujących.

zbiórka - wolontariat